Privátní wellness v soukromých apartmánech

Wellness

Wellness zahrnuje více aktivit a procedur. V našem podání jde však o absolutní špičku na poli luxusních privátních wellness apartmánů, protože kromě maximálního soukromí získáte také netušený komfort a stylově laděné prostředí, které zvedne náladu i po náročném dni.

Wellness

Wellness v našem podání se soustředí na klid a odpočinek. Můžete si proto užít pobyt v saunách, které se liší podle typu apartmánu. Zároveň na vás čekají ochlazovací jezírka a v neposlední řadě vířivky, některé jsou dokonce venkovní. Vybrat ten správný pobyt s wellness si už musíte sami, my vás můžeme jenom navnadit.

Wellness

Na výběr je 6 stylových apartmánů, které mají vlastní wellness zázemí a máte tak absolutní soukromí a ničím nerušený pobyt. Je jen na vás, jestli u nás strávíte 5 hodin nebo 3 denní ubytování. V případě, že svou relaxaci chcete protáhnout, spolehněte se na umění našich kuchařů a dopřejte si třeba některý z vynikajících koktejlů.

Wellness

Ani při soukromém wellness vás nikdo rušit nebude, protože veškeré dobroty objednáte přes tablet a doručíme vám je prokládacím okénkem. Pobyt v You And Me bude luxusním wellness zážitkem, který si budete chtít určitě dopřávat často.

Wellness

Najdete náš v obci Suchdol u Sedlčan v okrese Příbram. Z Prahy jste u nás do hodinky, z Tábora již za 40 minut. Pouhých 25 minut vám bude trvat cesta z Benešova a od Sedlčan je to slabá čtvrthodinka. Rezervujte wellness apartmány online. Rovnou tak můžete naplánovat svou další dávku ničím nerušené relaxace.