Apartmán Stone

Pobyt jako ve skalách. Apartmán s vanou a krbem vytesanými do skalního útesu, finskou saunou a venkovní vířivkou uprostřed lesa. Apartmán je určen pro dvě osoby.

15 250 Kč / noc (14:00 - 10:00)
7 050 Kč / 5 hodin
Pobyt je možné dle aktuální obsazenosti libovolně prodloužit.

Interiér z přírodního kamene

Užijte si atmosféru, jako byste byli na horách nebo relaxovali uprostřed skal. Pokud máte rádi nejstarší přírodní materiál, tento apartmán vás bezpochyby potěší. Velká část interiéru a vybavení byla vyhotovena speciálně pro tento apartmán z přírodního kamene.

Kamenná vana a krb

Už jste se někdy dívali do plamenů praskajícího ohně z vany vytesané do skály? Věřte, že je to velký zážitek.

Koupelna s umyvadlem z říčního kamene

Velkorysý interiér hlavního pokoje podtrhává i impozantní koupelna. Podsvětlený stolek s oblázky a umyvadlem z říčního kamene vás bezpochyby také zaujme.

Sprchový kout z oblázků

Výrazným prvkem sprchového koutu v tomto apartmánu jsou oblázky. Stěna koutu byla vytvořena z mnoha set pečlivě poskládaných křemenných valounků. Sloní kůže na okolních zdech, přímo láká k pohlazení.

Finská sauna s výhledem na jezírko

Při pobytu ve skalách je třeba se i trochu zapotit :).  Poctivá finská sauna provoněná eukalyptem je vyložena dřevem a kamennými deskami. 

Vířivá venkovní vana

Bublinková horká lázeň přijde vhod za jakéhokoliv počasí, stačí jen vyjít pod širé nebe na vaši privátní zahradu. Whirpool je tu jen pro vás, po celou dobu vašeho pobytu

Jezírko s rybkami

Pobyt ve whirpoolu vám zpříjemní pohled na přírodní jezírko s vodopádem. Můžete se kochat pohledem, smočit nohy anebo vyhledat zlaté rybky, které bezpochyby splní vaše tajná přání.

Grilování v přírodě

Kdykoliv budete chtít a dostanete chuť si třeba jen tak rozdělat oheň anebo si dokonce něco ugrilovat, možné je obojí. Na masivním grilu s ohništěm z cortenové oceli si můžete ugrilovat šťavnatý steak, stejně jako čerstvou zeleninku. Na jídelním lístku najdete bohatou nabídku surovin určených na grilování. 

Výtečná káva nebo silný čaj, kdykoliv chcete

V naší kuchyňce si můžete dopřát lahodnou kávu anebo výtečný čaj. Přípravu hostiny o několika chodech však raději nechte na nás. Koktejl k whirpoolu, lahodné víno, anebo cokoliv dalšího, co polechtá vaše chuťové pohárky, si můžete objednat pomocí tabletu anebo postaru telefonem. Vše vám bude předáno prostřednictvím prokládacího okénka v apartmánu. 

Materiály vytvořené přírodou jsou nenahraditelné

Dřevo, kámen, sklo, to jsou materiály, které tvoří podstatu projektu You and Me. Základním konstrukčním a stavebním komponentem všech domečků tohoto resortu je modřínové dřevo. Interiéru domečku Stone však vévodí kámen všeho druhu.

Prohlédněte si více...

Důležité informace k pobytu

Ve všech apartmánech je malá kuchyňka v předsíni, jejíž součástí je i okénko, u kterého si vyzvednete všechna objednaná jídla.

Jídlo si můžete objednávat telefonicky nebo pomocí tabletu, jídelní lístek budete mít k dispozici přímo v apartmánu.

Po odchodu ze sauny můžete využít ochlazovací bazének, který se nachází venku, nebo vnitřní sprchu.

Všechny vířivky i vany si napustíte sami, tak budete mít jistotu naprosté čistoty.

Gril, vířivka i sauna jsou vám k dispozici nonstop po celou dobu pobytu.

Celý prostor bude jen a jen váš, a tak nebudete nikým viděni ani rušeni.

4 důvody, proč „You and Me“ navštívit

Naprostá diskrétnost uvnitř i venku

Po zakoupení pobytu obdržíte kód, který vás pustí do apartmánu i zahrady – i ta bude jenom vaše. S nikým se nemusíte potkat.

Privátní wellness po celý pobyt

Luxusní sauna, vnitřní vana či venkovní vířivka v zahradě nebo v lese jsou součástí každého apartmánu.

Každý z apartmánů má svůj styl

Čeká vás romantika u skalního útesu, v horské chatě, v domečku u pláže Waikiki, v solné jeskyni, v posteli uprostřed zeleně nebo v prohřáté vodě u lesa.

Absolutní čistota – včetně vody

Ojedinělá technologie zajišťuje dostatečnou zásobu čisté vody ohřáté na 34 °C pro všechny vany a vířivky. Čerstvou vodu si každý zákazník napustí sám.

Hodnocení klientů

Jan Novák

Firma s.r.o.

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida.”

Jan Novák

Firma s.r.o.

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida.”

Jan Novák

Firma s.r.o.

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida.”