Apartmán Salt

Apartmán obložený pravými solnými cihlami, podsvětlená stěna u postele. Solná sauna, volně stojící vana před krbem z prosvětleného kamene pro dvě osoby. Apartmán je určen pro dvě osoby.

15 250 Kč / noc (14:00 - 10:00)
7 050 Kč / 5 hodin
Pobyt je možné dle aktuální obsazenosti libovolně prodloužit.

Udělejte něco pro své zdraví

Celý apartmán Salt je obložen solnými cihličkami. Sůl je bohatá na velké množství minerálů (jod, brom, vápník, hořčík, sodík atd.), které se uvolňují společně s anionty do ovzduší. Jeden celý den strávený v takovém ovzduší Vás omladí nejméně o..., tedy skoro přesně...o hodně :)

Vana a krb patří k sobě možná víc, než si myslíte

Už jste někdy z pohodlí teplé lázně pozorovali mihotající se plameny praskajícího krbu? Věřte, že je to opravdový zážitek.

Sůl je malíř s nekonečnou fantazií

Některé stěny, obložené solnými cihlami jsou v tomto apartmánu podsvícené. Díky tomu panuje v pokoji nenapodobitelná atmosféra

Solná sauna je pro každého

Inhalace voňavé soli je nejen příjemná, je přímo kouzelná. Především působí blahodárně na dýchací cesty, zmírňuje astma, čistí organismus a pomáhá jeho detoxikaci.

Sůl je lék..

 Sauna je také obložena solnými cihličkami. Při vyšší teplotě se sůl uvolňuje do ovzduší rychleji a proto jsou i kamna v této sauně obložena solí. 

A aby toho nebylo málo, je pro umocnění haloterapeutických léčebných účinků sauna vybavena i generátorem solného aerosolu.

Krb obložený deskou z přírodního kamene

Deska odříznutá z obrovského kvádru pravého Onyxu působí jako by ji přinesl všemocný džin z Aladinovy kouzelné lampy. Jenom když takový kámen podsvítíme, můžeme spatřit celou jeho vnitřní krásu.

Ochlazovací jezírko

K pořádné sauně patří i možnost prudkého ochlazení. Voda do ochlazovací lázně přitéká potůčkem oddělujícím zahradu od apartmánu.

Přírodní potůček

Voda do ochlazovací lázně přitéká zurčícím potůčkem osázeném vodními rostlinami.

Bublinková lázeň

Horká lázeň potěší v jakémkoliv počasí.

Ve vodě o teplotě 38 stupňů se můžete koupat třeba i ve vánici.

Whirpool v zahradě, která je tu jenom pro vás

Koupání uprostřed přírody pod širým nebem, a přitom v naprostém soukromí, co více si můžete přát.

Zahradní párty

Pokud vás přepadne hlad a chuť si něco ugrilovat, můžete si vybrat něco z naší speciální nabídky ,,pochoutky na gril''.

Vaším číšníkem je prokládací okénko

Po celou dobu pobytu si můžete sami připravit kávu nebo čaj, ale přípravu výtečných pokrmů nechte raději na nás. Cokoli z našeho menu si vyberete, bude vám přineseno a předáno prostřednictvím prokládacího okénka. Romantická večeře při svíčkách tak bude opravdu jenom vaše.

Prohlédněte si více...

Důležité informace k pobytu

Ve všech apartmánech je malá kuchyňka v předsíni, jejíž součástí je i okénko, u kterého si vyzvednete všechna objednaná jídla.

Jídlo si můžete objednávat telefonicky nebo pomocí tabletu, jídelní lístek budete mít k dispozici přímo v apartmánu.

Po odchodu ze sauny můžete využít ochlazovací bazének, který se nachází venku, nebo vnitřní sprchu.

Všechny vířivky i vany si napustíte sami, tak budete mít jistotu naprosté čistoty.

Gril, vířivka i sauna jsou vám k dispozici nonstop po celou dobu pobytu.

Celý prostor bude jen a jen váš, a tak nebudete nikým viděni ani rušeni.

4 důvody, proč „You and Me“ navštívit

Naprostá diskrétnost uvnitř i venku

Po zakoupení pobytu obdržíte kód, který vás pustí do apartmánu i zahrady – i ta bude jenom vaše. S nikým se nemusíte potkat.

Privátní wellness po celý pobyt

Luxusní sauna, vnitřní vana či venkovní vířivka v zahradě nebo v lese jsou součástí každého apartmánu.

Každý z apartmánů má svůj styl

Čeká vás romantika u skalního útesu, v horské chatě, v domečku u pláže Waikiki, v solné jeskyni, v posteli uprostřed zeleně nebo v prohřáté vodě u lesa.

Absolutní čistota – včetně vody

Ojedinělá technologie zajišťuje dostatečnou zásobu čisté vody ohřáté na 34 °C pro všechny vany a vířivky. Čerstvou vodu si každý zákazník napustí sám.

Hodnocení klientů

Jan Novák

Firma s.r.o.

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida.”

Jan Novák

Firma s.r.o.

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida.”

Jan Novák

Firma s.r.o.

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida.”