Apartmán Industrial

I industriální styl může být velice romantický. Kombinace cihly, dřeva a kovu vytváří neopakovatelnou atmosféru. Bazén s perličkou a výhledem na venkovní jezírko, finská sauna a kamna s pohledem na plápolající oheň. Apartmán je určen pro dvě osoby.

17 250 Kč / noc (14:00 - 10:00)
7 850 Kč / 5 hodin
Pobyt je možné dle aktuální obsazenosti libovolně prodloužit.

Líbí se vám industriální styl?

Ten, komu se líbí industriální design, přijde si v tomto apartmánu na své. Zrezlý kov, staré pálené cihly, sklo, dřevo, to vše zázračně spojeno do útulného designu, který leckomu vyrazí dech.

Stará továrna s nevšedním komfortem

Horký vnitřní bazén s perličkou, krbová kamna, ledové jezírko, venkovní gril, posezení s vyhlídkou do údolí, a také venkovní finskou saunu, to vše v přísně industriálním stylu nabízí domeček Industrial.

Příroda jako z pohádky

Věděli jste, že Sedlčansko je nádherná liduprázdná krajina, vzdálená od Prahy pouhých 30 km vzdušnou čarou? Máte-li chuť na šťavnatý steak a nebo čerstvě ugrilovanou zeleninu na venkovním ohni, můžete si jednoduše suroviny objednat z našeho jídelního lístku.Posezení u krbových kamen

Do ohně v kamnech se můžete dívat přímo z postele anebo z útulného posezení před kamny.  

Dokonalý design dělají detaily

Starý kovový rám, police na řetězech, kovové dveře, retro vypínače, tovární vodovodní baterie na umyvadle i ve sprchovém koutu.

Bublinková lázeň s výhledem na saunu a ledové jezírko

  

Panoramatická sauna s vyhlídkou do krajiny

K intenzivnímu saunování patří parní náraz. O to se stará v této sauně speciální zařízení, které je funkční kopií ropných čerpadel. (Ostatně, která žena by odolala pozvánce na prohlídku ropných plošin, že..?😀).

Nápadité výrobky

Bez takovýchto výrobků se industriální styl prostě neobejde. Ty nejvzácnější komponenty nutné k výrobě industriálního nábytku  se dají nalézt dnes už jenom na šrotišti.

Prohlédněte si více...

Důležité informace k pobytu

Ve všech apartmánech je malá kuchyňka v předsíni, jejíž součástí je i okénko, u kterého si vyzvednete všechna objednaná jídla.

Jídlo si můžete objednávat telefonicky nebo pomocí tabletu, jídelní lístek budete mít k dispozici přímo v apartmánu.

Po odchodu ze sauny můžete využít ochlazovací bazének, který se nachází venku, nebo vnitřní sprchu.

Všechny vířivky i vany si napustíte sami, tak budete mít jistotu naprosté čistoty.

Gril, vířivka i sauna jsou vám k dispozici nonstop po celou dobu pobytu.

Celý prostor bude jen a jen váš, a tak nebudete nikým viděni ani rušeni.

4 důvody, proč „You and Me“ navštívit

Naprostá diskrétnost uvnitř i venku

Po zakoupení pobytu obdržíte kód, který vás pustí do apartmánu i zahrady – i ta bude jenom vaše. S nikým se nemusíte potkat.

Privátní wellness po celý pobyt

Luxusní sauna, vnitřní vana či venkovní vířivka v zahradě nebo v lese jsou součástí každého apartmánu.

Každý z apartmánů má svůj styl

Čeká vás romantika u skalního útesu, v horské chatě, v domečku u pláže Waikiki, v solné jeskyni, v posteli uprostřed zeleně nebo v prohřáté vodě u lesa.

Absolutní čistota – včetně vody

Ojedinělá technologie zajišťuje dostatečnou zásobu čisté vody ohřáté na 34 °C pro všechny vany a vířivky. Čerstvou vodu si každý zákazník napustí sám.

Hodnocení klientů

Jan Novák

Firma s.r.o.

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida.”

Jan Novák

Firma s.r.o.

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida.”

Jan Novák

Firma s.r.o.

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida.”